سیاره نانو (1) – شهر فاینمن

سیاره نانو(1)-شهر فاینمن

بسته آموزشی سیاره نانو(1)- شهر فاینمن اولین گام شما برای شروع یک ایده جدید و فناورانه است. در اولین مرحله با مفهوم فناوری نانو و نانومتر توسط خط کش واقعیت افزوده سیاره نانو آشنا خواهید شد و در ادامه با انجام آزمایش های بسیار جذاب تبدیل طلای قرمز به طلای آبی و نیز باران نانو اهمیت اندازه در دنیای نانو را درک می کنید. در ادامه با دیدن نمونه هایی خاص از نانوالیاف ژلاتین، لایه های نازک و سخت بر روی شیشه و نیز ساخت پایه سبک ترین جامد جهان توسط شما و به وسیله مواد و تجهیزات موجود در بسته آموزشی با انواع نانومواد آشنا می شوید.

ویژه سنین 10 تا 16 سال(دبستان دوره دوم- متوسطه اول و دوم)

 

.

در ادامه آموزش ها با آب و هوای نانویی و روش های تبدیل کردن آب و هوا به اندازه های نانو روبرو می شوید و با یک آزمایش جذاب و کاربردی، یک ترکیب ویتامینه مناسب را برای پوست تولید می کنید. در بخش نانو مدرسه خلاقیت با روش های ایده پردازی در فناوری نانو آشنا شده و در نهایت با یادگیری مفاهیم اطفاء حریق و ساخت یک نانوپوشش ضد آتش به دنیای کاربردهای فناوری نانو و تولید محصولات نانوفناورانه قدم می گذارید.

 

 

بسته آموزشی سیاره نانو(1)- شهر فاینمن دارای بیش از 40 عدد فلش کارت آموزشی با طراحی بسیار خلاقانه و زیبا است که به شما در یادگیری مفاهیم و اجرای آزمایش ها کمک بسیار زیادی می کند.

بسته آموزشی سیاره نانو(1)-شهر فاینمن حاصل سه سال برنامه آموزشی پیوسته نانوفناوری توسط برترین مدرسان ستاد ویژه توسعه فناوری نانو کشور است که پس از ساده سازی مفاهیم و ایجاد شرایط مناسب این امکان را به شما می دهد تا در خانه ویا مدرسه بدون نیاز به وسایل پیشرفته به یادگیری این علم جدید و نیز ساخت جدیدترین محصولات نانوفناورانه بپردازید.

 

 


 

سفارش سیاره نانو